Siemens Careers

Karbantartó Mérnök Gyakornok

Budapest, Hungary
Engineering

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

· Technológiai transzfer & project támogatás

· Műszaki specifikácók készítése

· Részvétel a karbantartási alkatrész managementben

· Karbantartási tervek fordítása, kidolgozása

· Részvétel a TPM stratégiák kidolgozásában

· Fluid management támogatása, adaptálása

· Egyéb műszaki támogatás a karbantartást érintő területeken

Mi különböztet meg másoktól?

· Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú
tanulmányok

· Aktív angol vagy német nyelvtudás

· Stabil felhasználói MS Office ismeretek

· Marketing-kommunikációs affinitás

· Önállóság

· Megbízhatóság

· Kreativitás

Mit érdemes még tudnod?

· Heti min. 20-25 órás munkavégzés

· Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria

· Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás

Job ID: 100495

Organisation: Power and Gas

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time