Siemens Careers

Odborná brigáda pro studenty elektrotechniky/energetiky – Plzeň

Plzen, Czech Republic
Engineering

English (UK)

Job Description

V naší divizi Energy Management nabízíme studentům elektrotechniky nebo energetiky odbornou brigádu zaměřenou na řídicí systémy a ochrany v energetice.

Náplň práce

•             práce s projektovou dokumentací, tvorba databází

•             práce s vizualizačním a specializovaným softwarem

•             příprava, parametrizace a zprovoznění řídicích systémů a ochran v rámci realizace projektů

•             objektové programování logických a automatizačních funkcí

Očekáváme

•             studenta/ku VŠ s elektrotechnickým zaměřením

•             aktivní znalost anglického jazyka

•             systémové znalosti práce na PC

•             základní znalost programování

•             samostatnost, odpovědnost, komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu

•             časovou flexibilitu, možnost pracovat 20 hod/týden

Nabízíme

•             místo pracoviště: Plzeň

•             typ pracovního vztahu: dohoda o pracovní činnosti

•             zázemí jedné z největších a nejúspěšnějších mezinárodních elektrotechnických společností

•             práci s nejmodernější technikou v oboru

•             možnost osobního a profesního růstu rámci společnosti i po celém světě

•             další vzdělávání v technickém oboru

•             přátelský kolektiv a neformální prostředí

Job ID: 100502

Organization: Energy Management

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected