Siemens Careers

IT Specialista/ka - NX

Drasov, Czech Republic
Information Technology

English (UK)

Job Description

V naší společnosti Siemens Electric Machines s.r.o. nabízíme volné pracovní místo IT Specialista / Specialistka. V drásovském závodě se věnujeme vývoji podpoře aplikací využívaných ve výrobě elektromotorů a generátorů. V tomto případě jde o aplikaci NX používanou při konstrukci strojů.

Náplň práce
• aplikační a procesní podpora uživatelů CAD NX
• účast na interních projektech
• tvorba aplikací v .NET
• programování v C#, VB.NET, Java

 Očekáváme
• SŠ/VŠ vzdělání
• AJ slovem i písmem, NJ výhodou
• velmi dobrou znalost jazyka C# a prostředí .NET
• znalost vývojových nástrojů Visual Studio
• znalost SQL
• znalost CAD (NX + Teamcenter) výhodou
• velmi dobré komunikační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:
• zázemí mezinárodního koncernu
•  Siemens úspěšnou kariéru v rámci mezinárodní, velmi dynamicky se rozvíjející společnosti
•  atraktivní různorodou práci s moderními technologiemi a informačním systémem
•  další odborný a osobnostní rozvoj (příspěvek na jazykové kurzy, odborné semináře)
•  motivující finanční ohodnocení podle výkonnosti a kvality odváděné práce, • podíl na plnění cílů společnosti
• sociální výhody a benefity;
•  pět týdnů dovolené, sportovní vyžití,
• příspěvek na stravování, penzijní připojištění

V případě dotazů se prosím informujte u našeho personalisty Jana Štafy na čísle 727 828 764 nebo na emailu jan.stafa@siemens.com.

Job ID: 100506

Organization: Process Industries and Drives

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected