Siemens Careers

Staż w dziale serwisu i realizacji (inteligentny budynek)

Warszawa, Poland; Gdańsk, Poland; Wrocław, Poland; Krakow, Poland
Engineering

English (UK)

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa / Wrocław / Gdańsk / Kraków
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (6-12 miesięcy)
Rozpoczęcie stażu: 1 lipca 2019
Wymiar etatu: 40 godzin tygodniowo

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa.

Posiadasz wykształcenie techniczne i interesują Cię zagadnienia związane z nowoczesnymi technologiami budynkowymi? Chcesz dowiedzieć się, jak wyglądają różne etapy realizacji projektów w dużej firmie inżynieryjnej? Szukasz pracy w ruchu? Jeśli tak - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W ramach Stażu pozyskasz wiedzę dotyczącą wsparcia technicznego, sprzedaży oraz serwisu i uruchomień urządzeń automatyki budynkowej oraz systemów bezpieczeństwa, a także rozwiniesz umiejętności niezbędne do pracy w charakterze Inżyniera Serwisu i Realizacji.

Zostań kolejnym #FutureMaker i dołącz do naszego Programu Stażowego!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Poznanie portfolio produktów i systemów technologii budynkowych Siemensa;
  • Zapoznanie się z zakresem działania poszczególnych działów (serwis, wsparcie techniczne, realizacja, sprzedaż);
  • Wsparcie w realizacji projektów związanych z instalacją, uruchomieniem i serwisem urządzeń i systemów (m.in. automatyki budynkowej, systemy bezpieczeństwa pożarowego, kontroli dostępu, telewizji dozorowej);
  • Konfiguracja i programowanie systemów w obiektach;
  • Wsparcie techniczne i przygotowywanie ofert dla klientów;
  • Uczestniczenie w kontroli standardów jakościowych w projektach realizowanych przez Siemensa.

Czego potrzebujesz, aby być #FutureMaker?

  • Ukończony przynajmniej IV rok studiów technicznych, kierunek: automatyka, robotyka, elektryka, inżynieria bezpieczeństwa pożarowego (SGSP) lub pokrewne;
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze etatu na czas trwania stażu;
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (ok. 20% czasu pracy);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w szczególności język techniczny);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość środowiska AutoCAD;
  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Zdolność do efektywnej pracy w grupie;
  • Dobre umiejętności analityczne;
  • Inicjatywa, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • 6-12 miesięczny, płatny staż w organizacji będącej liderem rynku technicznego;
  • Możliwość pracy w jednym z biur regionalnych Siemens w Polsce – Warszawa, Wrocław, Gdańsk lub Kraków;
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów z branży technologii budynkowych;
  • Indywidualny plan rozwoju i wsparcie Opiekuna stażu;
  • Poznanie specyfiki realizacji projektów w dużej firmie o rozbudowanej strukturze;
  • Zyskanie wiedzy oraz umiejętności miękkich pozwalających na samodzielną pracę na stanowisku inżyniera serwisu i realizacji;
  • Dla najlepszych Stażystów i Stażystek przewidujemy możliwość kontynuowania zatrudnienia.

Jak do nas dołączyć?

 Daj się poznać i prześlij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim.

Więcej informacji znajdziesz na stronie siemens.pl/staz

Job ID: 100746

Organization: Building Technologies

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected