Siemens Careers

Projekt ütemezési gyakornok

Budapest, Hungary
Project Management

English (UK)

Job Description

Projekt ütemtervező gyakornok

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Cég: Siemens Mobility Kft.

Üzletág: Mainline

Munkavégzés: heti 20-30 óra

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Mainline üzletágunk szakértő kollégái segítségével olyan új intelligens közlekedési megoldásokat fejlesztünk, amelyek növelik az infrastruktúra rendelkezésre állását, optimalizálják a forgalmat és növelik az utasok kényelmét. A közlekedési infrastruktúra villamosításával, automatizálásával és digitalizációjával már ma meghatározzuk a jövő közlekedését.

Milyen feladatokat kell ellátnod

· Vasúti projekteket kivitelező csapat munkájának támogatása

· Megrendelői és konzorciális partnerek felé történő ütemtervezési feladatok teljeskörű támogatása

· Ütemtervek elkészítése és aktualizálása a projektvezető támogatásával

· Ütemtervek összehangolása a projektben résztvevő szakágakkal

· Határidők teljesülésének nyomon követése

· Riportok és jelentések készítése

Mit várunk el Tőled

· Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

· Ütemtervezést támogató szoftverek ismerete előnyt jelent (MS Project, Primavera)

· Angol nyelv társalgási szintű ismerete (Német
nyelvtudás előny)

· Pontos, megbízható munkavégzés

· Csapat tagjaként történő munkavégzés

· Nyitott gondolkodásmód

Mit érdemes még tudnod?

· Nagymúltú cégnél, multinacionális környezetben történő munkavégzés

· Folyamatos együttműködés a kivitelező csapattal

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 101720

Organization: Mobility

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time