Siemens Careers

Controller

Budapest, Hungary
Finance

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés: Csepel

Milyen feladatok várnak rád?

· Havi zárások controlling munkálataiban való részvétel

· Rendszeres controlling beszámolók elkészítése

· Vezetői döntések előkészítéséhez szükséges              elemzések készítése

· Kimutatások készítése mutató számok elemzése alapján

· Terv/ tény elemzések készítése

· Pénzügyi tervezési folyamatokban való aktív részvétel

· Belső információgyűjtés, - ellenőrzés, - szolgáltatás

· Statisztikai adatszolgáltatások elvégzése

Mi különböztet meg másoktól?

· Operatív kontrolling tapasztalat

· Szakirányú felsőfokú végzettség

· Gyártó vállalatnál szerzett 2-3 éves controlling tapasztalat

· Angol aktív középfokú nyelvtudás

· Magyar nyelvtudás elvárás

· SAP ismeret

· Kiváló MS Office ismeret

· Rendszerszemlélet

· „Can do” hozzáállás

· Jó konfliktus kezelő készség

· Problémamegoldó és elemző képesség

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 102833

Organization: Energy Management