Siemens Careers

Szervizmérnök – Automatizálás (Győr)

Budapest, Hungary
Customer Services

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

 Munkavégzés helye: Győr

Milyen feladatok várnak rád?

· A Siemens Zrt. Digital Factory / Process Industries and Drives divízión belül az Ipar szerviz területen szerviz-mérnökként szervizelési feladatok ellátása elsősorban a Dunántúlon az északnyugati régióban

· A szerviztevékenység elsősorban hajtástechnikára fókuszál

· Ezen kívül szükséges PLC-s rendszerek és NC          vezérlések szervizelése is

· A napi szervizelési feladatok mellett ajánlatadásban, terméktámogatási feladatokban közreműködés

Mi különböztet meg másoktól?

· Technikus vagy Villamosmérnöki végzettség

· Hajtástechnika, PLC-s rendszerek ismerete, NC   vezérlések ismerete előnyt jelent

· Aktív középszintű szakmai angol vagy német nyelvismeret

· Magyar nyelvtudás elvárás

· B kategóriás jogosítvány

· Mobilitás, utazási hajlandóság

· Új ismeretek iránti nyitottság

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 103238

Organization: Digital Factory