Siemens Careers

Servisní technik zdravotnických laboratorních přístrojů

Praha, Czech Republic
Customer Services

English (UK)

Job Description

Firma Siemens Healthcare, oddělení Zákaznického servisu nabízí volné pracovní místo Servisní technik zdravotnických laboratorních přístrojů pro region Čechy.

Náplň práce:

  • diagnostika, analýza příčin a odstranění poruch přístrojů
  • instalace - uvádění do provozu, údržba, seřízení, opravy a demontáže zdravotnických zařízení laboratorní diagnostiky
  • komunikace se zákazníky – podpora uživatelů
  • vystavování servisních protokolů a zpráv o servisním zásahu

Nabízíme:
  • příležitost k seberealizaci
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • systém firemního vzdělávání
  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens Healthcare
  • benefity regionální společnosti
  • sídlo firmy u metra C Budějovická

Očekáváme:
  • VŠ/SŠ vzdělání směru elektrotechnika / biomedicína
  • analytické myšlení, konstruktivní přístup k řešení problémů / poruch
  • praktickou zkušenost s různou technikou
  • zájem o obor, chuť se učit
  • samostatnost, velmi dobré komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B, připravenost denně cestovat po svěřeném regionu, ale v případě potřeby po celé ČR
  • Časovou flexibilitu při plnění pracovních úkolů

Job ID: 103787

Organization: Siemens Healthineers

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected