Siemens Careers

Karbantartó.

Budapest, Hungary
Manufacturing

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

· Telephelyen üzemelő gépek, berendezések szakszerű karbantartása

· Mechanikus meghibásodások hibakeresése, szükség esetén kijavítása

Mi különböztet meg másoktól?

· Gépészeti vagy mechatronikai ismeretek

· Gyártásban szerzett tapasztalat

· Folyamatos műszakrend vállalása

· Műszaki beállítottság

Mit ajánlunk?

· Versenyképes alapbér

· Alapbéren felüli juttatások: Műszakpótlék, Bónusz, Cafeteria

· Stabil vállalati háttér

· Határozatlan idejű szerződés

· Szakmai fejlődési lehetőség

· Azonnali kezdés

Mit érdemes még tudnod?

· Hidraulikai, pneumatikai ismeretek

· Daru és/vagy targonca vezetői jogosítvány

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

#LI-DNI

Job ID: 104045

Organization: Energy Management