Siemens Careers

Gépészmérnök gyakornok

Budapest, Hungary
Engineering

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Munkautasítások fordítása, aktualizálása

  • Tréning anyagok készítése, fordítása, optimalizálása

  • Készülék karbantartási utasítások készítése

  • Mérnökök munkájának támogatása

  • Kvalifikációs folyamat támogatása - adatgyűjtések, elemzések, dokumentációk készítése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban lévő vagy frissen befejezett felsőfokú tanulmányok

  • Aktív angol nyelvtudás szükséges, német nyelvtudás előnyt jelent

  • Stabil felhasználói MS Office ismeretek

  • Marketing-kommunikációs affinitás

  • Jó íráskészség, önállóság, megbízhatóság, kreativitás

Mit érdemes még tudnod?

  • Heti min. 25 órás munkavégzés és egy éves határozott idejű gyakornoki szerződés

  • Gyakornoki juttatási csomag+ Cafeteria

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony nem elvárás

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat. Amennyiben úgy gondolod, hogy ezt a pozíciót neked találtuk ki, kattints ide és jelentkezz!

Job ID: 105072

Organization: Power and Gas

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either