Siemens Careers

Könyvelő

Budapest, Hungary
Finance

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

· Szállítói folyamatok koordinációja, az FSS munkatársak felügyelete és ellenőrzése, felszólítások és késedelmi kamatok koordinálása

· Konszignációs készletek főkönyvi egyeztetése, tisztázása

· A szállítói folyamatok fejlesztésében aktív részvétel

· Tárgyi eszközök mozgásainak felügyelete, koordinálása, egyeztetés az FSS munkatársakkal

· Tárgyi eszköz leltár előkészítése, leltárívek kiosztása, feldolgozása, kiértékelése

· Főkönyvelő munkájának segítése, havi zárásban való aktív részvétel

· Rákóczi úti telephely közvetlen kapcsolattartójaként számviteli támogatás (heti 2 munkanapon személyes megjelenéssel)

Mi különböztet meg másoktól?

· Preciz, pontos munkavégzés

· Német/angol nyelvtudás, Magyar nyelv ismerete elvárás

· MS office felhasználói ismerete

· Hasonló területen szerzett tapasztalat

· SAP ismerete, problémamegoldó képesség

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 105387

Organization: Controlling and Finance