Siemens Careers

Railway engineer

Budapest, Hungary
Information Technology

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Kezdő és tapasztalt, új technológiák felé nyitott automatizálási mérnök kollégákat keresünk járműfejlesztő csapatunkba

· megbízható és innovatív alkalmazásokat készítenek megfogalmazott követelmények alapján kötöttpályás járművek területre - Simatic S7 platformon.

· A felelősségi körbe beletartozik a specifikációk készítése, az implementáció, a tesztelés, a szoftver integrációja valamint a járművek beüzemelése

· Kapcsolattartás a kollégákkal mind belföldön mind külföldön

  Mi különböztet meg másoktól?

· Simatic S7-es rendszerekben tapasztalattal bírsz,

· A Simatic SCL sem ismeretlen számodra,

· Szkript nyelvekkel boldogulsz (Python)

· Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez, valamint

· szívesen osztod meg tudásod, tapasztalatod kollégáiddal.

· Kommunikáció képes német nyelvismerettel bírsz szóban és írásban egyaránt.

Mit érdemes még tudnod?

· A szoftverfejlesztési módszertanok, legfőképp az agilis világ, ismerete előnyt jelent, ahogy az is, ha

· érdeklődsz a vasútautomatizálási rendszerek iránt.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 105909

Organization: Mobility