Siemens Careers

Dokumentum Management asszisztens

Budapest, Hungary
Internal Services

English (UK)

Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Dokumentum management asszisztens

Feladatok:

  • Szoftver fejlesztési dokumentumok számítógépes kezelése és rendezése, nyilvántartása, áttekintések készítése, archiválása
  • Dokumentumok készítése, minőségbiztosítási folyamatainak követése és szervezése

  • Magas fokú precizitást igénylő munka

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok (legalább megkezdett)

  • Folyékony, magabiztos német és angol nyelvtudás
  • Alapos számítógépes felhasználói és Windows Office ismeretek
  • Precizitás

  • Heti 30-40 óra munkavégzés

Előny:

  • Minőségbiztosítási és műszaki ismeretek

  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő, munkanapokon, hosszabb távú munka, betanítás

  • Munkahelyi tapasztalat szerzés mérnöki munka területén, nemzetközi környezetben
  • Német és angol nyelv gyakorlásának lehetősége
  • Számítógépes irodai munka, modern munkakörnyezetben, Budapest XI. kerületében
  • Fejlődési lehetőség QM irányba

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 106316

Organization: Mobility

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Either