Siemens Careers

Csiszoló lakatos.

Budapest, Hungary
Manufacturing

English (UK)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetõbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható mûködtetésében és részt vállalunk a digitális jövõ alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezetõ erõmûvi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelõ ágazatának kulcsfontosságú résztvevõje.

Milyen feladatok várnak rád?

  • CNC megmunkáló gépeken történõ megmunkálást követõen anyag leválasztása csiszolással, lakatolással, sorjázás;
  • Elkészült darabok folyamatos méretellenõrzése;
  • Kész darabok vizuális ellenõrzése.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Lakatos szakmunkás végzettség vagy csiszolásban, fémiparban szerzett tapasztalat;
  • 3 mûszakos munkarend vállalása.

Elõny:

  • Emelõgép-kezelõi végzettség.

Mit érdemes még tudnod?

  • Új, modern munkakörnyezet;
  • Stabil vállalati háttér;
  • Határozatlan idejû szerzõdés;
  • Azonnali kezdés.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XV. kerület;
  • Munkarend: 3 mûszak.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különbözõ gondolkodásmódokat.

#LI-DNI

Job ID: 107227

Organization: Gas and Power