Head of Maintenance/ Vedoucí údržby

Job Description

Head of Maintenance – Vedoucí údržby

Siemens již řadu let servisuje a udržuje celé elektrické zařízení výrobního závodu pro mezinárodního klienta v papírenském průmyslu. Digitalizace je stále důležitější v oblasti údržby a otevírá nové možnosti s ohledem na optimalizaci a větší dostupnost výrobních zařízení. Nabízíme možnost aktivně formovat proces změny s vysokým stupněm svobody rozhodování, navázat nový druh spolupráce a komunikace a neustále zlepšovat a rozšiřovat stávající spektrum služeb o inovativní koncepty a řešení.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se Managerem údržby!

Náplň práce:

  • řízení provozní údržby E&I (rutinní údržba, revize, opravy, generální opravy, optimalizace) výrobního závodu zákazníka
  • odpovědnost za provozní řízení údržby
  • průběžná, systematická a aktivní komunikace se zákazníkem na všech úrovních řízení
  • implementace a řízení procesu průběžného zlepšování
  • trvalá optimalizace a zvýšení efektivity údržby
  • zajištění nezbytných opatření týkajících se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, ochrany životního prostředí a podobně
  • iniciátor požadovaných investic, zlepšení a úspor
  • plánování rozpočtu a kontrola nákladů a kvality práce

Očekáváme

  • VŠ vzdělání (elektrotechnika, průmyslová automatizace, strojní)
  • odborná praxe v rámci procesního průmyslu na technických odděleních nebo odděleních údržby
  • řízení změn a motivační dovednosti, schopnost improvizace
  • dovednosti v oblasti finančního řízení a správy podniků
  • znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, připravenost cestovat

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 107710

Organization: Portfolio Companies

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected