Siemens Careers

Event Manager

Praha, Czech Republic
Communications

English (UK)

Job Description

Chcete se podívat pod pokličku komunikačního oddělení v mezinárodní společnosti, jejíž jméno rezonuje celou společností? Přidejte se k nám, podílejte se na organizaci akcí ve formě menších školení, zákaznických setkání až po velké gala-večery s účastí v rozpětí 20 až 1000 hostů. Buďte součástí firmy, která dělá smysluplné věci.

Přidejte se k nám, a buďte náš Event Manager!

Náplň práce:

  • Tvorba externích a interních eventů; od kreativní tvorby až po prezentaci zákazníkům
  • Příprava plánu, harmonogramu, rozpočtu
  • Výběr dodavatelů, zaštiťování smluvních vztahů
  • Odpovědnost za vyúčtování a veškerou administrativu spojenou s eventy, rozpočty a termíny
  • Osobní dohled nad realizací eventů

Měl/a byste mít:

  • Samostatnost při vedení a doručování projektů
  • Zkušenost s organizací firemních eventů, vyjednávání s dodavateli
  • Vynikající komunikační dovednosti v češtině a angličtině
  • Týmového ducha
  • Pokročilou uživatelskou znalost Office 365
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • Individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • Příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • Možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • Nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 109222

Organization: Communications

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected