HR gyakornok (Global Mobility Services területre)

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Mik lesznek a feladataim?

·       A külföldi kiküldetések ügyintézésével foglalkozó Global Mobility Services csapat teljeskörű adminisztratív támogatása (vízum/munkavállalási engedély ügyintézésében való részvétel, EU-s munkaügyi regisztrációk elkészítése)

·       Közreműködés a külföldi kiküldetésekhez kapcsolódó jövedelem-adat szolgáltatásban

·       A kiküldetések adminisztrációja az IT rendszerekben a globális standardok szerint

·       Tanácsadói tevékenység munkatársak számára üzleti utazásokhoz kapcsolódóan

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Folyamatban lévő, vagy nemrég befejezett felsőfokú tanulmányok

  • Min. heti 30 óra munkavégzés vállalása

  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvismeret

  • Kiváló problémamegoldó- és kezdeményezőkészség,

  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélorientált gondolkodásmód, megbízhatóság, precizitás

  • MS Office irodai alkalmazások erős felhasználói szintű ismerete

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 109674

Organization: Global Business Services