Service Team Leader

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Smart Infrastructure Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

· Az értékesítést követő ügyfél reklamációk gyakorlati kezelése

· A megsérült, illetve meghibásodott transzformátorok javításának, cseréjének bonyolítása, javítási ajánlatok készítése

· A fizetős és garanciális kiszállások, javítások, visszaszállítások, alkatrészpótlások szervezése

· A három fős szervízcsapat irányítása

· Kapcsolattartás az ügyfelekkel és valamennyi társosztállyal

· Szerviz-, és problémamegoldó riportok (8D) készítése

· A szerviz adatbázis felügyelete és karbantartása, SAP készletek felügyelete

· Hiba és költségstatisztikák készítése (SAP, NCR@WEB tool)

· Szerviz partner auditok szervezése és lebonyolításukban való részvétel

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

· Termék és gyártásismeret

· Javítási tevékenységek ismerete

· Iparági követelmények ismerete

· Kockázatok felmérésének képessége

· Reklamációk jogosságának megítélésének képessége

· eDIT, SAP, MS Office ismerete

· Minőségügyi módszertanok ismerete (8D, Ishikawa, 5why, Pareto)

Mit érdemes még tudnod?

· Német nyelvtudás előnyt jelent

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Youtube Video

Job ID: 110192

Organization: Smart Infrastructure