Gazdasági gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Industries üzletágunk az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújt innovatív termékeket és megoldásokat.

Milyen feladatok várnak rád?

· A terület értékesítési folyamatának gazdasági támogatása

· Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások és számlák készítése

· Kintlévőség kezelése

· Kalkulációk előkészítése

· Adminisztrációs feladatok

· Partnerekkel és anyaházzal való kapcsolattartás

Mi különböztet meg másoktól?

· Folyamatban levő vagy befejezett pénzügyi/gazdasági tanulmányok

· Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

· Magabiztos Excel ismeretek

· Kiváló kommunikációs készség

· Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

· Önálló munkavégzés

Mit érdemes még tudnod?

· Heti 40 órás munkavégzés

· Kezdés azonnal

· Fejlődési lehetőség

· Nemzetközi vállalat működésének megismerése

· Gyakornoki juttatási csomag + cafeteria

· Előny: SAP ismerete

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 110741

Organization: Digital Industries