Adózási gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· Külföldi ÁFA visszaigényléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

· Számlák rendszerezése

· Adatok feltöltése a vállalati rendszerbe

· Szkennelés

· Nagy kiterjedésű adathalmaz kezelése

· Egyéb adminisztrációs feladatok

Mi különböztet meg másoktól?

· Magabiztos angol nyelvtudás

· Önálló munkavégzésre való képesség

· Monotonitás tűrés

· Precizitás

· Gyors tanulási képesség

· Jó probléma megoldó képesség

· IT terület iránti érdeklődés (alapvető számítógépes ismeretek, internet használat)

Mi jelenthet előnyt a számodra?

· Egyéb európai nyelv ismerete

· Pénzügyi terület iránti érdeklődés

Szerződés típusa: Határozott idejű, 1-2 hónap

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 112147

Organization: Controlling and Finance

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either