Szerszámelőkészítő / Készülék Karbantartó

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Szerszámok beállítása, összeszerelése, bemérése, gépre történő eljuttatása
  • A szerszámok tervszerű karbantartásának elvégzése, élettartamok figyelése
  • Forgácsoló befogókészülékek felügyelete, előkészítése a gyártásnak és szükség szerinti karbantartása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szerszámkészítő szakmunkás vagy technikus végzettség
  • Eszterga, hagyományos marógép, hagyományos köszörűgép kezelési és technológiai ismerete (klasszikus szerszámkészítő műveletek)
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, terhelhetőség
  • Több műszakos műszakrend vállalása

Mit érdemes még tudnod?

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Emelőgép kezelői végzettség (daru kezelő) előnyt jelent
  • SAP rendszer ismerete előnyt jelent

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

#LI-DNI

Job ID: 112357

Organization: Gas and Power