Staż w obszarze zarządzania projektami w branży automotive

Job Description

Miejsce pracy: Jawor
Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (6 miesięcy; z możliwością przedłużenia)
Rozpoczęcie stażu: 1 lipca 2019
Wymiar etatu: pełny etat

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa.

Zostań kolejnym #FutureMaker i dołącz do naszego Programu Stażowego!

Posiadasz wiedzę techniczną i interesują Cię zagadnienia z obszaru zarządzania projektami? Chcesz skorzystać z unikalnej szansy bezpośredniego uczestnictwa w jednym z dużych projektów Siemensa? Nie interesuje Cię praca wyłącznie za biurkiem? Jeśli tak - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W ramach stażu weźmiesz udział w realizacji kontraktu budowy linii produkcyjnej w branży automotive, zdobędziesz wiedzę dotyczącą zarządzania projektami oraz ich realizacji, a także rozwiniesz umiejętności niezbędne do pracy w charakterze Inżyniera Projektu.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Uczestnictwo w realizacji projektu (lokalizacja - Jawor);
  • Monitorowanie i wsparcie  w nadzorze nad pracami podwykonawców;
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Robót Elektrycznych/Mechanicznych/Budowy
  • Kontrola postępu prac podwykonawców, wyjaśnianie kwestii technicznych, pomoc w koordynowaniu współpracy pomiędzy podwykonawcą a Siemensem;
  • Monitorowanie i raportowanie do Kierownika Projektu poszczególnych etapów robót;
  • Bieżąca obsługa i archiwizacja dokumentacji;
  • Udział w procesie negocjacji technicznych;
  • Inne czynności niezbędne do realizacji kontraktu.

Czego potrzebujesz, aby być #FutureMaker?

  • Ukończony IV rok studiów - kierunek: mechanika (obszar automotive), budowa maszyn, automatyka i robotyka, elektryka, elektronika;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość podstawowych programów biurowych i projektowych;
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat na czas trwania stażu;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w miejscu realizacji projektu (Jawor);
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analityczne myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • Min. 6-miesięczny, płatny staż w renomowanej międzynarodowej organizacji;
  • Możliwość bezpośredniego uczestnictwa w realizacji projektu budowy linii produkcyjnej w branży automotive;
  • Pokrycie kosztów zakwaterowania / transportu w przypadku kandydatów z innych lokalizacji;
  • Zdobycie doświadczenia pod okiem najlepszych specjalistów z branży;
  • Zyskanie wiedzy technicznej oraz umiejętności miękkich pozwalających na samodzielną pracę na stanowisku Inżyniera Projektu;
  • Dla najlepszych Stażystów i Stażystek przewidujemy możliwość kontynuowania zatrudnienia.

W jaki sposób mogę aplikować?

Prześlij nam swoje CV za pośrednictwem przycisku „Aplikuj teraz”.

Job ID: 112923

Organization: Digital Industries

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected