Team Assistant - Prague

Job Description

Team Assistant

Do našeho týmu HR v rámci centra sdílených služeb nabízíme volné pracovní místo Týmová asistentka / Týmový asistent.

Vaším úkolem bude:

- komplexní administrativní podpora vedení Delegačního centra

- sjednávání termínů a organizace schůzek, jednání (včetně komunikace s partnery ze zahraničí)

- organizace workshopů, teambuildingů, snídaní a jiných akcí

- specifikace objednávek: především školení, vybavení oddělení, kancelářské potřeby, workshopy, atd.

- podpora týmu při zajišťování služebních cest, zajišťování letenek, atd.

- podílení se na vizuální podobě oddělení

Co byste měl/a mít:

- ukončené SŠ vzdělání

- velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem

- uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

- velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti

- spolehlivost, samostatnost, nadšení pro věc

- předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

- zázemí mezinárodního koncernu

- pozice vhodná pro absolventy

- příležitost k seberealizaci

Dále nabízíme:

- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

- individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

- příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně

- možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

- nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 114130

Organization: Human Resources

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected