Műszakvezető

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Az integrált hajtásrendszerektől az intelligens vezérlőkön át az innovatív PLM szoftverig. Digital Factory és a Process Industries and Drives üzletágaink az ipari automatizálás és hajtástechnika területén nyújtanak innovatív termékeket és megoldásokat.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Milyen feladatok várnak rád?

· Karbantartás-vezető és üzemmérnökök támogatása a járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásának (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás,       helyreállítás) kidolgozásában és megvalósításában

· Adott műszakba tartozó emberek területi elosztása, munkaidő nyilvántartása, dokumentációs feladatok, munkák és megbízások kiadása, elvégzett feladatok ellenőrzése és azokról visszajelentés a vezetőség felé.

Mi különböztet meg másoktól?

· Szakirányú közép/felsőfokú végzettség

· Többéves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben

· A vonatkozó elfogadott műszaki szabványok és szabályok ismerete

· Önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás

· Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

· MS Office ismeret

Mit érdemes még tudnod?

· Elektronikus adatfeldolgozással, busz- és szabályozás-technikával kapcsolatos ismeretek

· Német nyelvtudás

· Új ismeretek iránti fogékonyság

· Elektromos ismertek

· SAP tapasztalat

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 114760

Organization: Digital Industries

Company: Siemens Zrt.