Project Sales/ Business Developer pre projekty verejného osvetlenia

Job Description

Spoločnosť Siemens Mobility hľadá nového kolegu pre získavanie, koordináciu a technickú podporu  projektov  v oblasti Verejného osvetlenia.

Náplň práce je:

  • návrh technických riešení
  • koordinácia realizačných prác technikov a subdodávateľov
  • konzultácie technických riešení so zákazníkom
  • riešenie claim-ov a eskalácií
  • tvorba strategických plánov a identifikácia kľúčových zákazníkov
  • rozvoj obchodných činností v oblasti verejného osvetlenia s celosvetovou pôsobnosťou v koordinácii požiadaviek s koncernovou centrálou

Požadujeme

Jazykové znalosti:

 AJ- pokročilý B2, NJ výhodou

Odborné:

  • VŠ vzdelanie a prax v oblasti elektrotechniky
  • odborné znalosti / prax v oblasti svetelnej techniky
  • skúsenosť s projektovým riadením
  • skúsenosti v oblasti sales a komunikácii so zákazníkom
  • aktívna znalosť AJ a NJ

Počítačové:

  • MS Office- pokročilý
  • znalosti AutoCAD, Dialux, Relux a web design sú výhodou

Osobnostné:

Zákaznícka orientácia, vysoké nasadenie, flexibilita, ochota cestovať, tímový hráč, komunikatívnosť, organizačné schopnosti.

Prax: 5 rokov

Ponúkame

• 2000 Eur brutto/mesiac + variabilná odmena* Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v ponuke.

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Teambuildingy

• Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)

Job ID: 116242

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected