Junior nákupčí - Brno

Job Description

Jsme oddělení nákupu v závodě, kde se vyrábí parní turbíny na míru zákazníkům z celého světa. Baví nás zajišťovat vyhledávat dodavatele, jednat s nimi a zajišťovat zpočátku zejména operativní , výhledově i strategický nákup pro náš závod. Jsme pyšní na více než stoletou historii naší společnosti, během níž jsme dodali přes 4 240 turbín do 66 zemí z různých koutů světa.
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici junior nákupčí.

Budete se věnovat především
- spolupráci při výběru dodavatele dle zvolené strategie, taktiky a kvalifikace
- výběrovému řízení pro dílčí dodávky
- zajištění nákupní objednávky (kupních smluv)
- sledování vývoje milníku dodávek, plnění harmonogramu dodavatelů, zajišťování jejich plnění
- zodpovědnosti za řízení dodávek materiálu a spolupráci dodavatelů
- řešení reklamací
- spolupráci při zabezpečení kvality dodávek
- podílení na inovacích
- účasti v projektových týmech

Těšit se můžete zejména na
- seznámení s chodem nákupního oddělení, poznání mnoha firemních procesů
- pestrou pracovní náplň
- příjemný pracovní kolektiv
- podíl na vzniku jedinečného produktu

Měl/a byste mít
- SŠ s maturitou / VŠ vzdělání technického, nebo ekonomického směru
- znalost MS Office, znalost SAP výhodou
- rozhodovací schopnosti
- komunikativní znalost angličtiny
- pečlivý a odpovědný přístup k práci, samostatnost
- schopnost dotahovat věci do konce, tah na branku

Dále vám nabízíme
- odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
- pružnou pracovní dobu s pevným jádrem 9.00 – 14.00
- sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
- širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)
- pracoviště poblíž centra Brna (Olomoucká 7/9, 618 00)

Job ID: 117870

Organization: Gas and Power

Company: Siemens, s.r.o., odstepny zavod Industrial Turbomachinery

Experience Level: Early Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected