Raktáros és anyagkönyvelő.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

  • A raktárba érkező áruk átvétele, bevételezése, kiadása, adminisztrációja

  • Azonosító címkék elkészítése

  • Az áruk körültekintő kezelése

  • Tételek előkészítése, csomagolása szállításhoz

  • Termékek összekészítése, komissiózása a vevői igények alapján

  • Telephelyi kézbesítés

  • Raktár rendjének és tisztaságának fenntartása

  • Éves leltár elvégzése előre meghatározott módon

Mi különböztet meg másoktól?

  • Jó megjelenés

  • Jó erőnlét, fizikum

  • Jó kommunikációs készség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Ügyfélközpontúság

  • Csapatmunkára való képesség

Mi jelenthet előnyt?

  • Targonca és emelőgép engedély

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Raktárgazdálkodással és/vagy anyagkönyveléssel kapcsolatos korábbi tapasztalat

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

Job ID: 118210

Organization: Corporate Technology

Company: Siemens Zrt.