Embedded SW Team Leader – Analytical Products

Job Description

Embedded SW Team Leader – Analytical Products – Praha

V našem vývojovém centru IoT DS v Praze se zabýváme vývojem komplexních systémů včetně návrhu HW, vývoje SW, mechanické konstrukce, simulace a testování. Připravujeme komplexní řešení v oblasti automatizace pro všechna průmyslová odvětví, a to včetně softwaru pro správu celého životního cyklu výroby a konceptu digitální továrny.

Řešíme zajímavé projekty v oblasti vývoje přístrojů pro měření a regulaci a pokud máš zájem stát se členem tohoto týmu, nabízíme unikátní příležitost podílet se na vývoji nové generace laserového analyzátoru plynů.

Součástí této role je rovněž vedení týmu SW vývojářů, vedení menšího samostatného projektu a spolupráce na přípravě softwarové architektury. Programujeme především v jazyce C nebo C++.

Vaším úkolem bude

vedení a rozvoj týmu 4 vývojářů

- tvorba zdrojového kódu v jazyce C/C++ pro embedded systémy

- spolupráce na tvorbě softwarové architektury a její implementaci

- spolupráce s ostatními kolegy z různých oblastí vývoje – hardware, mechanika, projektový management, výroba

- vedení malých projektů, nebo dílčích částí velkého projektu

- zpracování technické dokumentace

Co u Vás oceníme

 VŠ / elektro-technického směru (nebo odpovídající praxi)

- zkušenosti s vedením a rozvojem vývojového týmu

- znalost programovacího jazyka C a C++ pro embedded systémy

- zkušenosti s návrhem SW architektury

- znalost některého z verzovacích systémů (Clearcase, GIT,..)

- znalost a zkušenost se systémem Linux výhodou

- zkušenosti s komunikačními protokoly (TCP/IP, Modbus, OPC) výhodou

- komunikativní znalost anglického jazyka

Těšit se můžete na

- odměnu za nástup ve výši 50 000 Kč

- relokační balíček (100 000 Kč stěhujete-li se ze zahraničí do ČR, 50 000 Kč stěhujete-li se v rámci ČR do Prahy)

- individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění

- 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, možnost home office (podle dohody) a firemní mateřské školky v Praze pro lepší skloubení pracovního a soukromého života

- prostor pro realizaci vlastních projektů, špičkově vybavené pracoviště

- otevřené možnosti expertního i manažerského růstu

- možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Job ID: 118710

Organization: Internet of Things

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected