Specjalista ds. Kadr i Płac

Job Description

Miejsce pracy: Warszawa

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac w Siemensie, która będzie zajmować się administracją personalną i naliczaniem płac w wewnętrznym dziale HR.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Przygotowywanie dokumentów związanych zatrudnieniem (umowy, świadectwa pracy, zaświadczenia, itp.);
  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowanie listy płac;
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego SAP, Płatnika, w przyszłości Workday oraz innych wewnętrznych narzędzi;
  • Inne zadania administracyjne wynikające z bieżącej pracy działu i ze specyfiki toczących się projektów.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów z zakresu PDOF;
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excela);
  • Znajomość systemu SAP i Płatnik będzie dodatkowym atutem;
  • Posługiwanie się językiem angielskim umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz samodzielność, elastyczność i inicjatywa;
  • Dokładność, skrupulatność, obowiązkowość;
  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole i analizy danych.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • Zatrudnienie na czas określony (do czerwca 2020r.) w wewnętrznym dziale HR renomowanej organizacji z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy;
  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od „Mordoru”);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet benefitów, między innymi:
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • karta Multisport
    • dofinansowanie karty lunchowej
    • dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”
    • …i wiele innych!

Jak do nas dołączyć?

Daj się poznać i prześlij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim.

Job ID: 119220

Organization: Global Business Services

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected