Magasépítő előkészítő gyakornok

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Üzletág: Mainline

Telephely: Budapest Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 30 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Magasépítési tervezések és kivitelezések támogatása és előkészítése

· Ütemtervek készítése, előrehaladás nyomonkövetése és dokumentálása

· Ajánlatkérési dokumentációk összeállítása, alvállalkozói ajánlatok értékelése

· Jegyzőkönyvek készítése, építési naplók naprakészen tartása

· A kivitelezés és megvalósítás során felmerülő problémák megoldásának támogatása

· Aktív részvétel a projektekkel kapcsolatos helyszíni munkafolyamatokban

Mi különböztet meg másoktól?

· Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok

· Angol nyelvismeret

· Megbízhatóság, megoldás orientált szemlélet és önálló gondolkodás

· Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat

Miért a Siemens?

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet,

· Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,

· Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,

· Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 121258

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time