Projekt dokumentációs menedzser

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

Projekt dokumentációs folyamat teljeskörű ellátása:

· Projektvégrehajtás operatív folyamatának támogatása

· Projekt document management rendszergazda feladatkörben a projektekben való aktív részvétel

· Részvétel a document management szabályrendszer kialakításában

· Document management keretrendszer megismerése és kialakításának támogatása

· Projekt document management terv létrehozása és projekt document management rendszer működtetése a Siemens Mobility vállalati szabályrendszere alapján

· Szabályozások betartásának biztosítása a projekttagokkal

· Projektvezetőkkel és mérnökökkel történő együttműködés

· Projektfolyamatokkal kapcsolatos információ biztosítása a projekttagok, ügyfelek, alvállalkozók részére

· Minőségbiztosítási és belső folyamatszabályozási szempontoknak való megfelelés biztosítása

Mi az amit még érdemes tudnod?

· Minőségbiztosítási rendszerek, ISO9001 ismerete

· SAP PLM, Sharepoint, Aconex vagy egyéb document rendszer ismerete elvárás

· Alkalmankénti külföldi utazás

· Vasúti projektkörnyezet ismeretek előnyt jelentenek

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú végzettség

· Minimum 5 év releváns tapasztalat

· Angol nyelvtudás elvárás (német nyelv ismerete előny)

· Strukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet

· Asszertív, határozott fellépés a munkavégzés során

Miért a Siemens?

· Versenyképes juttatási csomag,

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet,

· Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,

· Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 121861

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.