Junior embadded C developer

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Részvétel az FM Platform nevű, moduláris, többcélú, biztonságkritikus rendszer továbbfejlesztésében,

· Az alaprendszer és vasúti alkalmazások továbbfejlesztése, tesztelése,

· Dokumentációkészítés angol / német nyelven,

· Együttműködés a németországi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?

· Szereztél tapasztalatot beágyazott rendszerek fejlesztésében vagy tesztelésében és ismered a Linux világát (Pályakezdők jelentkezését is várjuk),

· Tárgyalási szintű német vagy angol nyelvtudással rendelkezel,

· Önállóság, kreativitás, pro-aktivitás jellemez,

· Nagyjából 3 havonta 1-2 hét németországi kinn-tartózkodás nem okoz problémát.

Mi az amit még érdemes tudnod?

· Előny, ha már foglalkoztál vasúti, biztonságkritikus rendszerekkel,

· IT Security ismeretekkel rendelkezel,

· Ismered az OPC_UA protokollt.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

· Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,

· Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,

· Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,

· Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 122256

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.