HR Advisor

Job Description

Jsme tým Human Resources v Siemensu Mohelnice, závodě, který se soustředí na výrobu elektromotorů v Evropě. Výroba elektromotorů je specifická - jde o spojení poctivé lidské práce s nejmodernějšími technologiemi. V Mohelnici dnes máme přes 2 000 zaměstnanců a více než 2 300 nejrůznějších strojů a zařízení. Baví nás pečovat o naše zaměstnance, zajišťovat hladký průběh firemních procesů a další personální záležitosti.

V současné době hledáme novou posilu, která bude partnerem našeho týmu managementu pro personální otázky.

Náplň práce

  • Příprava analýz a poskytování konzultací v oblasti odměňování a benefitů v rámci HR oddělení a pro management
  • Administrace benefitů (měsíční reporty, správa pravidel, dotazy zaměstnanců)
    • Cafeterie
    • Multisport karty
  • Správa intranetových stránek
    • Doplňování informací a novinek týkajících se benefitů a odměňování
  • Ad hoc reporty a analýzy
  • Účast na projektech – změny benefitového systému, změny v odměňování, harmonizace procesů napříč závody

Znalosti a zkušenosti

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalosti práce s excelem podmínkou – alespoň základní funkce a kontingenční tabulky, schopnost vyhledat nové funkce v případě potřeby
  • Výhodou předchozí zkušenost se SAPem, nutností schopnost rychle se učit a nebát se nových systémů
  • Znalost práce s celým Office balíčkem na běžné úrovni (tvorba dokumentů, prezentací, práce s outlookem)
  • Angličtina na dobré úrovni – B2/C1 podmínkou (schopnost odpovídat zaměstnancům v AJ, rozumět globálním materiálům, překládat z i do AJ interní směrnice a další texty)

Koho a co v ní/něm hledáme

  • Kolegu se zkušenostmi v různých oblastech HR s přesahem do oblasti odměňování a benefitů
  • Někoho s nadhledem a snahou pochopit celý obrázek, ačkoli dostane za úkol jenom část – vždy je prostor pro zlepšování procesů, ale na to musí člověk rozumět celému chodu, nejenom vlastnímu reportu
  • Zodpovědný přístup, opatrnost – jedná se vždy o práci s velmi citlivými daty a chyby jsou většinou problematické
  • Kladný vztah k procesům, jejich nastavování a vylepšování

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Zkušenost v oblasti HR ve velké globální společnosti, s níž se všude nesetkáte
  • Odpovědnost a možnost ovlivnit a měnit
  • Motivační mzdu, příspěvek na stravování, firemní počítač a telefon
  • Flexibilní pracovní doba na základě domluvy, po zaučení možnost home office (pravidelně)

Job ID: 123463

Organization: Human Resources

Company: Siemens, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected