Delegációs Partner

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Gas and Power (GP) üzletága a ma és a holnap energiarendszereinek vezető újítója, már több mint 150 éve van jelen szerte a világon több mint 64 000 munkatárssal. A termékek, megoldások és szolgáltatások az olaj és gáz kitermelésére, feldolgozására és szállítására, valamint a központi és elosztott erőművekben az energiatermelésre és a hálózatokban történő energiaátvitelre is kiterjednek. A GP egyedileg átfogó portfóliót kínál közüzemi szolgáltatók, független villamosenergia-termelők, és az olaj- és gázipar számára.

Csatlakozz a Siemens Zrt. Gas and Power üzletágának budapesti kirendeltségéhez, mint:

Mik lesznek a feladataid?

  • Új delegációk előkészítése és indítása, meglévő delegációk koordinálása, nyomon követése, rögzítése és karbantartása

  • Vízum/munkavállalási engedély ügyintézéssel és utazásszervezéssel kapcsolatos teendők összehangolása

  • Szerződések előkészítése, nyomon követése, rögzítése és karbantartása

  • Óralapok nyomon követés, engedélyeztetési folyamat támogatása

  • Munkaeszközök, munkaruhák és védőeszközök beszerzése, nyilvántartása

  • képzések szervezése, megrendelése és nyilvántartása

  • Orvosi alkalmassági vizsgálatok ügyintézése

  • Folyamatos egyeztetés a kiutazó mérnökökkel

  • Folyamatos kapcsolattartás a releváns csoportokkal és a központi osztályokkal

  • Kapcsolattartás az egyes anyaházi partnerekkel

  • Havi/ ad hoc beszámolók készítése

Mire van szükséged a pozíció betöltéséhez?

  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat

  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol és német nyelvtudás szóban és írásban

  • Rugalmasság, precizitás, határozottság

  • Erős érdekérvényesítési készség

  • Ügyfél-orientáltság, csapatjátékos

  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség

Mit kell még tudnod?

  • Heti 40 órás munkavégzés

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Modern munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 177990

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.