Delegation Specialist

Job Description

Nasze rozwiązania zmieniają przyszłość i towarzyszą Wam na każdym kroku. Projektujemy inteligentne budynki, wytwarzamy prąd i ciepło, a niemal każda linia produkcyjna zawiera komponenty Siemensa. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Delegation Specialist w Siemensie, która będzie zajmować się obsługą procesu oddelegowań i zagranicznych podróży służbowych pracowników.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa procesu oddelegowań i zagranicznych podróży służbowych pracowników;
  • Wsparcie Biznesu i pracowników w tym procesie, w tym prowadzenie szkoleń;
  • Przygotowywanie dokumentacji i aktualizacja wytycznych związanych z oddelegowaniami;
  • Współpraca z ośrodkami oddelegowań w spółkach regionalnych za granicą;
  • Współpraca z dostawcami usług w zakresie podatków, wiz i pozwoleń;
  • Kontakt z urzędami skarbowymi, ZUS czy PIP;
  • Bieżące uzupełnienie danych dot. oddelegowań w korporacyjnych narzędziach (także w systemie SAP, a w przyszłości Workday) oraz przygotowanie danych niezbędnych do naliczenia dodatków dla oddelegowanych;
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami Prawa Pracy oraz korporacyjnymi wytycznymi;
  • Odpowiedzialność za projekt przekazania części zadań do Centrum Oddelegowań w Pradze i pełnienie roli koordynatora w przyszłości.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Wykształcenie wyższe;
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale personalnym (płace / administracja) lub podatkowym;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimalny poziom B2);
  • Wysokie zdolności interpersonalne i miejętność budowania dobrych relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym;
  • Umiejętność współpracy w grupie;
  • Zorientowanie na jakość, dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, terminowość, dokładność;
  • Inicjatywa i samodzielność w realizacji zadań;
  • Znajomość pakietu MS Office w zakresie programów Word, Excel, Power Point;
  • Znajomość programu SAP / Workday będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektu z zakresu HR i/lub udział w takim projekcie.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Obejrzyj film o Siemensie w Polsce i odwiedź naszą stronę na Facebooku!

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 2 lata w wewnętrznym dziale HR renomowanej organizacji z ewentualną możliwością przedłużenia współpracy;
  • Pracę w dynamicznym zespole w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Dogodna lokalizacja biura przy Dworcu Wschodnim (daleko od „Mordoru”);
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Bogaty pakiet benefitów, między innymi:
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • karta Multisport
    • dofinansowanie karty lunchowej
    • dodatkowe, płatne dni wolne w ramach „Bridge days”
    • …i wiele innych!

Jak do nas dołączyć?

Daj się poznać i prześlij nam swoje CV w języku polskim lub angielskim.

Job ID: 179636

Organization: Global Business Services

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected