Správce CRM aplikací s angličtinou nebo němčinou

Popis pracovní pozice

Do nově vzniklého CRM týmu společnosti Siemens Healthineers hledáme spolehlivé a zkušené kolegy pro správu našich důležitých dat, kteří se nebojí komunikace v angličtině nebo němčině.

Siemens Healthineers je přední zdravotnická technologická společnost poskytující inovativní technologie a služby v oblasti diagnostického a terapeutického zobrazování, laboratorní diagnostiky a molekulární medicíny, jakož i digitálních zdravotnických a podnikových služeb.
Přidejte se k nám!

Na této pozici se budete věnovat především:

Evidenci a řešení problémů vzniklých v podporovaných CRM aplikacích, správě CRM
Podpoře servisních a prodejních týmů z pozice klíčové kontaktní osoby
Spolupráci na zdokonalování procesů pro dosažení vysokého standardu kvality našich služeb
Tvorbě reportů a jiných podkladů
Nahodilým úkolům v rámci běhu oddělení

Měl/a byste mít:

Zkušenost z IT podpory (zkušenost se správou CRM výhodou)
Dobrou verbální i psanou komunikaci v angličtině nebo němčině
Časovou a cestovní flexibilitu (hlavně v období tréninku v zahraničí)
Schopnost řešit problémy napřímo, přátelsky a efektivně
Znalost základních systémů (Windows, MS Office, apod.)
Zájem o rozvoj vlastních jazykových a IT dovedností

Těšit se můžete na:

Tréninkový a rozvojový program (e-learning, jazykové kurzy, kurzy soft skills)
Příjemné kancelářské zázemí mezi stanicemi Budějovická a Pankrác
Mezinárodní tým napříč Evropou i světem
Denní využití anglického či německého jazyka
Možnost osobního a kariérního růstu
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
příspěvek na stravování ve formě stravenek
možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Job ID: 179785

Organizační jednotka: Siemens Healthineers

Společnost: Siemens Healthcare, s.r.o.

Úroveň zkušeností: Začínající profesionál

Typ pozice: Na plný úvazek

Nemůžete najít to, co hledáte?

Zůstaňte v kontaktu