Fémszerkezet - Festő.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Smart Infrastructure Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

· A trafók fémszerkezetének festése, mázolása a megadott előírások alapján

Mi különböztet meg másoktól?

· Szakmunkás végzettség (karosszérialakatos, autófényező)

· Szórópisztolyos tapasztalat vagy szobafestő-mázoló tapasztalat

Mit érdemes még tudnod?

· Folyamatos munkarend

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

#LI-DNI

Job ID: 179915

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.