PPQ Engineer

A világ egyik vezető technológiai vállalata, a Siemens 1887, az első villamos vonal megépítése óta vezető szerepet tölt be hazánk modernizációjában. A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti üzeme, a világ vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamos energia termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője. A legkorszerűbb gáz- és gőzturbina komponensek beszállítójaként öt kontinens energiaellátásához járulunk hozzá. Gyártóegységünk a növekvő megrendelés-állomány, illetve a portfólió bővítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakemberekkel bővíti csapatát.

Mik lesznek a feladataim?

  • Projektek vezetése

  • Új termékekhez (NPI) kapcsolódó kvalifikációk vezetése

  • Új technológiákhoz (NTI) kapcsolódó kvalifikációk vezetése

  • Műszaki rajzok értelmezése

  • Kvalifikációs csomagok összeállítása a mérnökségi és rajzi követelményeknek megfelelve

  • Összekötni a mérnökség-gyártás-technológia szervezeteket a közöttük lévő csapatmunkát koordinálni

  • Új termékekhez kapcsolódó elő- és végleges kalkulációk előkészítése

  • A meglévő termékek aktuális kvalifikációinak kezelése

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • Gépészmérnöki végzettség (BsC; MsC)

  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat

  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás

  • Precíz munkavégzés

  • Megbízhatóság

  • Terhelhetőség

  • Felhasználói szintű PC ismeret

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

  • Forgácsolási környezetben szerzett tapasztalat

  • SAP, Microsoft Project ismerete

  • Projektvezetői tapasztalat

  • CAD rendszerek ismerete

Mit nyújtunk?

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

  • Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 180115

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt., Plant PG SU Budapest