Resource Administrator

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Helyszíni kivitelező csapatunk elsősorban a Siemens globális projektjeinek erőforrás-menedzselését támogatja a Power Generation (PG) és a Power Services (PS) területén a csúcsminőségű kompresszoroktól, turbináktól és generátoroktól a virtuális erőművekig. Mérnökeink világméretű projektek helyszíni kivitelezését végzik és a feladataikhoz köthető mérnökirodai tevékenységeket folytatnak a budapesti irodában.

Mik lesznek a feladataim?

  • Adminisztratív támogatás nyújtása nemzetközi műszaki csapat részére

  • Utazásszervezési feladatok ellátása, repülőjegy-, szállás- és gépkocsi bérlések intézése

  • Havi költségelszámolások elkészítése

  • Óralapok nyomon követése, engedélyeztetési folyamat támogatása

  • Delegációk nyomon követése

  • Kapcsolattartás és adminisztratív támogatás az utazómérnökök részére e-mail-ben és telefonon

  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal és külső partnerekkel

  • Nemzetközi csapatban felmerülő komplex feladatok és helyzetek megoldása

  • Belső rendszerek használata

Mire van szükségem a pozíció betöltéséhez?

  • 1-3 éves releváns munkatapasztalat

  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Rugalmasság, precizitás, határozottság

  • Erős érdekérvényesítési készség

  • Ügyfél-orientáltság, csapatjátékos

  • Stressztűrő képesség, terhelhetőség

Mit kell még tudnom?

  • Heti 40 órás munkavégzés

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Modern munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 180130

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.