Systemtest engineer - Railway Applications

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Railway Application csapatunkba keresünk kezdő és tapasztalt, új technológiák felé nyitott mérnök kollégákat.

Milyen feladatok várnak rád?

· Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása, kiértékelése vasúti járművek IT-Infrastruktúráján,

· Szoftververziók verifikálása, validálása,

· Teszt infrastruktúra üzemeltetése,

· Együttműködés a belföldi, külföldi kollégákkal.

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (külön örülünk, ha informatika vagy villamosmérnöki szakon),

· C#, C++, Python, Simatic S7 ismeretek valamelyikével rendelkezel,

· Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez,

· Kommunikációképes német nyelvismerettel rendelkezel.

Mi az amit még érdemes tudnod?

· Érdeklődsz a vasúti automatizálási rendszerek iránt,

· ISTQB vizsga.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

· Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,

· Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,

· Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,

· Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 182200

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.