Bérszámfejtő és TB ügyintéző

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható
működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

•Be- és kilépéshez kapcsolódó bérügyviteli feladatok ellátása
•Társadalombiztosítási ügyintézői feladatok teljes körű ellátása
•Nyugdíjazással kapcsolatos adatszolgáltatás, ügyintézés
•Havi bérszámfejtés és a kapcsolódó adatszolgáltatások elkészítése, ellenőrzése
•Elektronikus adóbevallás előkészítése
•Cafeteria juttatások és költségtérítések elszámolása
•Banki utalások előkészítése
•Munkavállalókkal, hatóságokkal való folyamatos kapcsolattartás

Mi különböztet meg másoktól?

•Középfokú szakirányú végzettség
•1-3 év szakmai tapasztalat (gyári környezetben)
•Adó, bér, TB jogszabályok naprakész ismerete
•MS Office program felhasználói szintű ismerete

Mi jelenthet még előnyt a kiválasztás során?
•Angol nyelvtudás
•Nagyvállalati környezetben
•SAP program használatában szerzett gyakorlat

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a
különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 182781

Organization: Human Resources

Company: Siemens Zrt.