Szervizmérnök

A Siemens Healthineers a Siemens AG önálló, globális vállalata az egészségügyi szektorban, vezető szerepet tölt be az orvostechnológiai vállalatok között. Folyamatosan fejlesztjük termék- és szolgáltatás portfóliónkat a diagnosztikus és terápiás képalkotás, a labordiagnosztika és a molekuláris medicina, valamint a digitális egészségügy területén.  70 országban, több mint 48.000 elkötelezett munkatársunk dolgozik azon, hogy formálja az egészségügy jövőjét. Innovatív technológiáink és szolgáltatásaink naponta mintegy 5 millió páciens számára biztosítanak pontosabb diagnózist, hatékonyabb terápiákat világszerte.

Munkatársat keresünk magyarországi csapatunkba, aki országos lefedettségű gépparkunk karbantartási, hibajavítási feladatait végzi majd, az érvényes vállalati szabályzatokkal összhangban, önállóan. Naponta találkozol a felhasználókkal, vevőinkkel, rendszeres kapcsolatban leszel a többi szervizes kollégával, a call centerrel, az alkatrész-rendeléseket szervező kollégákkal. Várjuk pályázatodat, ha érdekel az orvostechnika, és nyitott vagy a tanulásra. Betanulásodat tapasztalt kollégáink, és speciális tréningek fogják segíteni.

Mik lesznek a feladataim?

  • Orvostechnikai képalkotó berendezések karbantartása, hibajavítása, üzembe helyezése országszerte

  • Rendszeres kapcsolattartás a felhasználókkal

  • Felhasználók szakmai támogatása

  • Műszaki tanácsadás

  • Együttműködés az értékesítőkkel, logisztikai munkatársakkal

Mire van szükség a pozíció betöltéséhez?

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Egészségügy és orvostechnika iránti érdeklődés

  • Aktív angol nyelvtudás legalább középfokú szinten

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

  • IT hálózatok ismerete

  • Önálló munkavégzés

  • Precizitás, jó problémamegoldó készség

  • Proaktív, agilis, együttműködő személyiség

  • Utazási hajlandóság

  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előny lehet:

  • Szerviztevékenységben szerzett szakmai tapasztalat

  • Röntgen, CT, MR szervizben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Versenyképes éves jövedelem

  • Éves cafeteria juttatás

  • Laptop, mobiltelefon, cégautó

  • Nemzetközi munkakörnyezet

Job ID: 186264

Organization: Siemens Healthineers

Company: Siemens Healthcare Kft.