Projekt gazdasági munkatárs

Job Description

Cég: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Infopark C épület

Munkavégzés: heti 30-40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fej-leszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt, és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Tervezés (pl. költségtervezés és előrejelzés), az üzletág üzleti stratégiájának megfelelően, együttműködve a projekt menedzsmenttel és a vezetéssel

· A költségvetés folyamatos ellenőrzése, felelős vagy részben felelős a költséghely kontrollingjáért, kontrolling tevékenység végzéséért

· Az üzletág havi és éves zárási feladatainak ellátása, beszámolókhoz adatszolgáltatás (vezetésnek, anyaháznak, központi szervezeteknek)

· A szerződéskötések (ajánlatok, megrendelések) során felelős a szerződés gazdasági tartalmáért és kockázatelemzéséért

· A projektek ellenőrzése és riportálása, a projekttel kapcsolatos költségek kalkulációja, kontrollingja

· Kollégák támogatása gazdasági kérdésekben

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú gazdasági végzettség

· Minimum 3 év pénzügyi/kontrolling területen szerzett tapasztalat

· Középfokú német nyelvtudás (házon belüli kommunikációhoz)

· SAP ismerete

· Fejlesztő projektek kontrolling ismerete előny

Miért a Siemens?

· Versenyképes juttatási csomag,

· Modern, nemzetközi munkakörnyezet,

· Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást.

Job ID: 186472

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Either