Specjalista/ka ds. Wsparcia i Rozwoju Produktów Digital w Leasingu

Job Description

W Siemensie tworzymy  przyszłość oferując naszym  klientom innowacyjne rozwiązania także w zakresie finansowania  oraz realizując projekty z zakresu digitalizacji i automatyzacji, słowem tworzymy rewolucję 4.0. Chcesz razem z nami zmieniać branżę leasingową pracując na styku technologii i finansów?

Aktualnie  dla spółki Siemens Finance szukamy osoby  na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Wsparcia i Rozwoju Produktów Digital, która dołączy do  Działu Rozwoju Produktów Cyfrowych. Zatrudniona osoba będzie  wspierać użytkowników onlinowych kanałów sprzedaży produktów finansowych B2B (głownie leasing online SimplyLease oraz pożyczkę online SimplyLoan) oraz będzie brać udział we wdrażaniu nowych funkcjonalności aplikacji.

Twórz przyszłość z nami. Do Twoich zadań będzie należeć:

  • Troubleshooting – wsparcie naszych wewnętrznych i zewnętrznych użytkowników (w tym klientów) w rozwiązywaniu problemów / błędów, które mogą wystąpić w aplikacjach;
  • Quality Assurance – testowanie nowych produktów / funkcjonalności (po ich przygotowaniu przez zewnętrzną agencję, a przed ich ostatecznym uruchomieniem na produkcji).

Dodatkowo, wesprzesz zespół w pozostałych zadaniach:

  • Product Ownership - będziesz wsparciem dla Product Ownera w rozwoju wizji i strategii naszych produktów cyfrowych, a także pomożesz definiować roadmapę produktową;
  • Project Management – będziesz prowadzić od początku do końca projekty polegające na wdrożeniu nowych produktów cyfrowych.

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • 2-3 lata doświadczenia we wsparciu użytkowników aplikacji, systemów IT;
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji, systemów IT;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami (wdrażanie nowych produktów, procesów w obszarze digital / online / mobile / e-commerce) będzie istotnym dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawną komunikację;
  • Umiejętności interpersonalne, empatia, dokładność i sumienność;
  • Motywacja do dalszego rozwoju kompetencji w obszarze digital w branży leasingowej;
  • Umiejętność pracy na narzędziach wspierających komunikację w projekcie typu Slack, Hangout, Jira, Confluence i komunikacji w cross-funkcjonalnym zespole pracującym często w trybie zdalnym
  • Mile widziane doświadczenie branżowe w pracy w obszarze digital w branży finansowej (leasing, fintech, banki, pożyczki), e-commerce, software house, itp.

Mamy Ci  całkiem dużo do zaoferowania:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji oferującej unikalne rozwiązania finansowe;
  • Udział w innowacyjnych projektach umożliwiających zdobycie ciekawego i unikalnego na polskim rynku doświadczenia zawodowego;
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (w tym dedykowany system szkoleń);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia) oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy i bogaty system benefitów, w tym Pracowniczy Program Emerytalny.

Jak do nas dołączyć?

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji on-line za pośrednictwem przycisku „Aplikuj”.

Job ID: 186666

Organization: Financial Services

Company: Siemens Finance Sp. z o.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected