Technik vyvažování

Job Description

Jsme oddělení zabývající se vyvažováním parních turbín, generátorů, kompresorů a dalších rotujících komponent. Dbáme na vysokou kvalitu naší práce, dodržování stanovených termínů, a hlavně na dodržování bezpečnosti při práci. Jsme pyšní na více než stoletou historii naší společnosti, během níž jsme dodali přes 4826 turbín do 66 zemí z různých koutů světa.
Do našeho týmu hledáme novou posilu na pozici technika vyvažování.

Budete se věnovat především

n  procesu nízkootáčkového a vysokootáčkového vyvažování rotorů

n  jednání s interním i externím zákazníkem

n  předání dokončeného rotoru zákazníkovi během přejímky vyvážení

n  zastupování vedoucího vyvažování v jeho nepřítomnosti

n  řešení akutních technických problémů

Těšit se můžete zejména na

n  motivační finanční ohodnocení

n  osobní i profesní rozvoj, účast na školeních a vzdělávacích kurzech (odborné zahraniční vzdělávání u firem Schenck a Bently Nevada)

n  prostor pro vlastní nápady a inovace

n  pestrou pracovní náplň

n  práci s unikátní technologií i s odborníky ze specifického oboru

n  podíl na vzniku jedinečného produktu, unikátní know-how

Měl/a byste mít

n  SŠ vzdělání elektrotechnického směru

n  ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

n  dobré komunikační dovednosti

n  proaktivní a zodpovědný přístup k práci

n  otevřenou mysl novým nápadům a ochotu přijímat výzvy

n  pokročilou znalost MS Office (především MS Excel)

n  znalost anglického jazyka na úrovni B1

Dále vám nabízíme

n  jazykové vzdělávání a osobní rozvoj

n  sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens

n  širokou škálu benefitů (5 týdnů dovolené + 3 dny navíc, roční bonus, příspěvek na stravování a závodní jídelnu v areálu firmy, Cafeteria systém 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní či životní pojištění, akciový program a další)

Job ID: 187230

Organization: Gas and Power

Company: Siemens, s.r.o., odstepny zavod Industrial Turbomachinery

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected