Telepítésvezető

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· A műszaki kivitelezés és megvalósítás során felmerülő problémákat feltárja, műszakilag tisztázza

· A megadott részprojekttel kapcsolatos helyszíni munkafolyamatokról rendszeresen tájékoztatja a projektvezetőt, adott esetben elvégzi a döntéselőkészítést

· Az átadás-átvételi dokumentáció elkészítését támogatja, építési naplókat előírás szerint vezeti

· A megadott részprojekten felügyeli és biztosítja a határidők betartását, a megfelelő műszaki teljesítést és minőséget

· Rendszeres kapcsolattartás, együttműködés az alvállalkozókkal és kivitelezőkkel

Mi különböztet meg másoktól?

· Közlekedésmérnöki végzettség, kivitelezésben szerzett legalább 5 éves gyakorlat

· Projektmenedzsment módszerek ismerete

· Angol és német nyelvtudás előny

· Telepítésvezetői és csoportvezetői tapasztalat előny

Miért a Siemens?

· Versenyképes juttatási csomag

· Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást

· Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat

Job ID: 188072

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.