Mérnök gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

· Projekt adminisztráció

· Alvállalkozók munkájának felügyelete

· Dokumentációk, jelentések kezelése

· Épületkezelési (housing/facility) feladatok segítése

· Kapcsolattartás a vállalat többi osztályával, felmerülő hibák összegyűjtés

· Rendszeres bejárások, ellenőrzések megtartása

· Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, segítése

· Épületfelügyeleti (BMS) rendszer kezelése

· Az intézményben felmerülő karbantartási, javítási feladatokat megrendelése

· Kapcsolattartás társosztályokkal, beszállítókkal, partnerekkel

· Nagyobb meetingek segítése, a rendezvények indulásakor asszisztencia

· Költöztetések / átbútorozások előkészítése, kapcsolattartás a különböző területekkel

Mi különböztet meg másoktól?

· Szakirányú tanulmányok (műszaki menedzser, villamos, építő vagy gépész mérnöki)

· Gazdasági irányultság

· Magabiztos angol nyelvtudás

· Határozott, magabiztos személyiség

· Ügyfél orientált attitűd

Mit érdemes még tudnod?

· Német nyelvtudás előny

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Youtube Video

Job ID: 189019

Organization: Siemens Real Estate

Company: evosoft Hungary Szamitastechnikai Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time