Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży (aparatura SN)

Job Description

W Siemensie tworzymy  przyszłość oferując naszym  klientom innowacyjne rozwiązania z zakresu wytwarzania i dystrybucji energii.  Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Spec. ds. Sprzedaży w obszarze aparatury SN (rozdzielnice SN, rozdzielnice nn), która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na obszarze centralnej i wschodniej Polski.

Jakie będą Twoje zadania?

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i projektów na rynku odbiorców przemysłowych infrastrukturalnych, wytwórców i dystrybutorów energii elektrycznej,

  • Rozwijanie nowych kontaktów handlowych,

  • Przygotowanie ofert handlowych i prezentacji dla Klientów,

  • Wstępne doradztwo w zakresie doboru aparatury i systemów technicznych,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych, udział w przetargach, finalizowanie etapu podpisania umów z Klientami,

  • Analiza rynku i konkurencji,

  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy m.in. z działem, działem prawnym oraz finansowym,

  • Działanie w zgodzie z polityką firmy i wewnętrznymi regulacjami w zakresie procesów sprzedażowych,

  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji Klientów.

    Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego związanego ze sprzedażą w branży energetycznej i / lub przemysłowej (aparatura SN, znajomość rozdzielnic nn będzie dodatkowym atutem),

  • Wykształcenie wyższe techniczne  – wydział elektryczny, preferowane kierunki: energetyka, aparaty elektryczne i pokrewne.

  •  Dobra znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji, swoboda oraz doświadczenie w poruszaniu się w środowisku międzynarodowym,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista w kontakcie z Klientem,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych (znajomość klientów z centralnej i wschodniej Polski będzie dodatkowym atutem)

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zarządzania priorytetami,

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie centralnej i wschodniej Polski.

    Co jeszcze warto wiedzieć?

    Oferujemy:

  • Pracę w firmie wyznaczającej standardy jakości w obszarze elektroenergetyki

  • Dużą samodzielność w działaniu oraz elastyczne  godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania doświadczenia w kontaktach z ekspertami danej branży

  • Motywacyjny system wynagradzania i profesjonalne narzędzia pracy

  • Dogodna lokalizacja (zapewniamy miejsce parkingowe dla każdego pracownika, a dojazd komunikacją publiczną też nie jest problemem).

    W jaki sposób mogę aplikować?

    Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji on-line przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Job ID: 189153

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Sp. z o.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected