Raktáros - anyagkönyvelő.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Raktári anyagkönyvelések elvégzése a telephelyen
  • Készlet nyilvántartása
  • Terület adminisztratív támogatása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés
Előny:
  • SAP ismeret
  • Targoncavezető jogosítvány
  • Releváns tapasztalat

Mit érdemes még tudnod?

  • Kölcsönzötti jogviszony
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzés helye: XV. kerület

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

#LI-DNI

Job ID: 190036

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.