HR specialista (személyügyi terület).

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés helye: Budapest XV. kerülete (Késmárk utca)

Milyen feladatok várnak rád?

· Munkaügyi adminisztráció: munkaügyi dokumentumok előkészítése, személyi anyagok naprakészen tartása, személyügyi törzsadatok karbantartása.

· Belépéshez, kilépéshez kapcsolódó folyamat teljes körű koordinációja

· Kompenzációs és juttatási folyamatok adminisztrációja (pl.: éves bérfejlesztés és bónusz kifizetés, cafeteria)

· Rendszeres és ad-hoc riportok készítése

· A területhez tartozó projektekben közreműködés, felelősségi körbe tartozó projektek önálló menedzselése

· Folyamatfejlesztés, meglévő szabályzatok és folyamatok felülvizsgálata

Mi különböztet meg másoktól?

· Releváns, gyári környezetben szerzett munkatapasztalat

· Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

· Naprakész munkajogi ismeretek

· SAP HR modul, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete

Mit érdemes még tudnod?

· Kölcsönzött státusz

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 190680

Organization: Human Resources

Company: Siemens Zrt.